Sepetim (0) Toplam: 0,00
Güçlü Olduğumuz İçin Bizim Başımıza Geldi - 2022

#smrgKİTABEVİGüçlü Olduğumuz İçin Bizim Başımıza Geldi - 2022

İndirimli Fiyat : 50,25
Taksitli fiyat : 9 x 6,14
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199206338
592758
Güçlü Olduğumuz İçin Bizim Başımıza Geldi -        2022
Güçlü Olduğumuz İçin Bizim Başımıza Geldi - 2022 #smrgKİTABEVİ
50.25
Sanırım siz de bana katılırsınız: Bu hayatta herkesin istediği şey, ardından bir iz bırakmaktır, değil mi? Ebediyete kadar unutulmamak? Ama yanılıyorsunuz, gerçek bu değil. Bundan eminim. Çünkü yaşadım, oradan biliyorum. Size de anlatacağım.

Şimdi size ne ölümden ne Tanrı'dan ne de tu¨nelin ucundaki ışıktan bahsedeceğim. Size Théo'dan bahsedeceğim. Aramızdaki o özel bağdan. Ailemizden. Kırk iki yıllık hayatım boyunca bana yakın olmuş, beni sevmiş bir su¨ru¨ insandan... “Güçlü olduğumuz için bizim başımıza gelenlerden.” O lanet olası hastalıktan. Bir anda yitip giden geleceğimizden. Ve umuttan, mücadeleden, hayallerimizden bahsedeceğim. Hazır mısınız? Öyleyse sakince bir yere oturun, derin bir nefes alın ve beni dinleyin.

Ben Sarah. Ben genç bir anneyim, genç bir kadın. Kırk iki yaşında, ölu¨ bir kadın… Nihayet özgür kalmak, o ebedî huzura ermek için hikâyemi sizlere anlatmam gerek…

Livres En Loire
Honoré de Balzac 2020 ödülü

Güçlü Olduğumuz İçin Bizim Başımıza Geldi; bize hayatın her anının yaşamaya değer olduğunu kanıtlayan, hayata dair muhteşem bir övgü. Mutluluğun heybetli gücü karşısında minnet dolu bir şekilde, kahkahalar ve gözyaşları arasında, sarsıcı bir hafiflik ve zarafetin hikâyesi.

Kapat