Sepetim (0) Toplam: 0,00

Sipariş Koşulları

18 yaşından küçük kişiler simurgkitabevi.com dan alışveriş yapamaz. simurgkitabevi.com da çocuklara yönelik ürünler satışa sunulmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

simurgkitabevi.com dan şimdilik sadece banka havalesi/EFT ile alışveriş yapılabilir. 5 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

simurgkitabevi.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde earşiv fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, bilahare fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları kitapta ve dergide %0, diğer ürünler ve kargo için %18'dir.

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından simurgkitabevi.com sorumludur.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

simurgkitabevi.com sattığı yüz binlerce ürün için tüm sanal alışveriş siteleri gibi stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır ya da müşteri hesbına iade edilir.

simurgkitabevi.com sitemizde satışa açık olan stoksuz ve YENİ formattaki ürünler sipariş edildiğinde, yayınevinde mevcut olan son baskılar gönderilmektedir. Son baskı ürünlerde kapak görselleri sayfa sayıları ve basım tarihleri farklılık gösterebilir, web sayfamızdaki bilgilerle aynı olmayabilir.

Eğer siparişinizi banka havalesi seçeneğini seçerek verdiyseniz, ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile simurgkitabevi.com ’un bir ilgisi yoktur. O yüzden havale ödemelerinizi bankaların internet şubeleri ve ATM'ler üzerinden yapmanızı öneririz.

Kapat