Kargo ve Teslimat

Tahsilatı yapılmış siparişlerin sevkiyat ve teslimatı Aras Kargo firması ile yapılmaktadır. 

Kargoya teslim süresi, siparişinizde yer alan ürünlerin tedarik süresine göre değişmektedir. Yayınevi ve Dağıtım firmalarının tercih ettiği kargo firmalarının çalışma koşulları da kargoya teslim süresini etkilemektedir. Bazı kargo firmalar 2-3 gün içinde teslimat yapabiliyorken bazı kargo firmalarının teslimat süreleri 8 iş gününü bulmaktadır. İstanbul kaynaklı yayınevleri ve dağıtım firmalarından en geç 3&8 iş gününde tedarik edilmektedir. İstanbul dışı yayınevi ve dağıtım firmalarında tedarik süresi en geç 14 iş günüdür. Saat 12.00'ye kadar sipariş edilen stoklu ürünler ise aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Siparişinizin teslimat süresi, kargo firmasının teslimat politikasına ve teslimat bölgesine göre değişebilir. 

950,00 TL ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR. 949 TL altı siparişlerde toplam kargo tutarı, ürün ya da ürünlerin desi değerleri, ağırlığı, boyutu ve teslim edilecek adres bölgesi baz alınmaktadır. Desi değeri 1 olan ilk kitap için 90,00 TL kargo ücreti tahsil edilmektedir. Eklenecek her ürünün desi değeri farklı olabilir. Desi değeri ürünlerin ağırlığı, boyutları ve kargo bölgesine göre değişkenlik gösterir. 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. https://www.simurgkitabevi.com/iletisim.html iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. 

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir.

Kapat