Sepetim (0) Toplam: 0,00

Kargo ve Teslimat

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı www.simurgkitabevi.com’ un anlaşmalı olduğu Sendeo Kargo firması ile yapılır.

Kargonuzun teslimat süresi, anlaşmalı kargonun teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişebilir. Kargo ücretleri, siparişin toplam tutarına, ağırlığına, boyutuna ve teslim edilecek adrese göre hesaplanır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.simurgkitabevi.com müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. 

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

  • 250,00 TL üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.
  • Kargo ücreti 1. kitapta 24,00 TL olup eklenen her kitap için 2,00 TL kargo ücreti eklenmektedir. Toplam kargo tutarı hesaplanırken ürün ya da ürünlerin ağırlığı ve boyutuna göre ürün başına eklenen kargo bedeli değişkenlik gösterebilir.
Kapat