Sepetim (0) Toplam: 0,00

Kargo ve Teslimat

Tahsilatı yapılmış siparişlerin sevkiyat ve teslimatı Aras Kargo firması ile yapılmaktadır.

Kargonuzun teslimat süresi, kargo firmasının teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişebilir. Kargo ücretleri, siparişlerin desi değerlerine göre; ağırlığına, boyutuna ve teslim edilecek adres bölgesine göre hesaplanır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.simurgkitabevi.com müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. 

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

  • 400,00 TL üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.
  • Kargo ücretleri ürünlerin desi değerine göre hesaplanmaktadır. Desi değeri 1 olan ilk kitap için 40,00 TL kargo ücreti tahsil edilmektedir. Eklenecek her ürünün desi değeri farklıdır. Desi değerleri ürünlerin ağırlığı, boyutları ve teslimat bölgesine göre değişkenlik göstermektedir. Toplam kargo tutarı hesaplanırken ürün ya da ürünlerin desi değerleri baz alınmaktadır.

Kapat