Sepetim (0) Toplam: 0,00
Yeni
Mindfulness Bilinçli Farkındalık : Aileler ve Eğitimciler İçin Uygulam

#smrgKİTABEVİMindfulness Bilinçli Farkındalık : Aileler ve Eğitimciler İçin Uygulamalı El Kitabı - 2022

İndirimli Fiyat : 29,75
Taksitli fiyat : 9 x 3,64
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199204829
591138
Mindfulness Bilinçli Farkındalık : Aileler ve Eğitimciler İçin Uygulamalı El Kitabı -        2022
Mindfulness Bilinçli Farkındalık : Aileler ve Eğitimciler İçin Uygulamalı El Kitabı - 2022 #smrgKİTABEVİ
Nobel Akademik Yayıncılık
29.75
“Mindfulness-Bilinçli Farkındalık; bizim kültürümüze, Mevlana'nın hoşgörü, kabul ve açık olmaya dayalı felsefesiyle örtüşmesi nedeniyle de uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bilinçli farkındalık, bilişsel bir esnekliği barındıran duygusal bir denge ve içsel süreçleri kabullenme, duygu durumunu regüle edebilme yeteneği olarak da görülebilir.

Farkına varamadığımız duyguya sahip çıkamayız, bedenimizdeki etkisini hissetmeden dönüştüremeyiz. Ancak kendimizle ilişkimizi yeniden düzenleyerek ihtiyaçlarımızı anlamaya başlayabiliriz. Kendimize ve diğerlerine nazikçe yargılamadan bakabilmeyi öğrenebiliriz. Böylece, doğayla, insanlarla ve çevremizle olan ilişkimiz yeniden şekillenir.

Bu kitabın hedefi kısaca; Mindfulness-Bilinçli Farkındalık'ın ne olduğunu, faydalarını anlatabilmek, aynı zamanda basit pratik uygulamalarla, koruyucu ruh sağlığının temellerini çocukluk döneminde atabilmek, aileler ve eğitimcileri bu konularda bilinçlendirmek ve sadece çocukları değil yetişkinlerin de içindeki çocukları şifalandırabilmektir.

Kapat