Sepetim (0) Toplam: 0,00
Akılcı ve Bilimsel Takviye Rehberi - 2023

#smrgKİTABEVİAkılcı ve Bilimsel Takviye Rehberi - 2023

İndirimli Fiyat : 56,25
Taksitli fiyat : 9 x 6,88
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199210115
596623
Akılcı ve Bilimsel Takviye Rehberi -        2023
Akılcı ve Bilimsel Takviye Rehberi - 2023 #smrgKİTABEVİ
56.25
Doğru Takviye Kullanımı
İyi Sağlığa Giden Yoldur

Gıda takviyeleri, doğru zamanda, doğru şekilde, doğru miktarda kullanıldığında bir yapbozun parçaları gibi birbirini tamamlar ve tahmin bile edemeyeceğiniz iyi sonuçlar doğurabilir. Ancak gelişigüzel kullanıldığında en iyi ihtimalle “hiçbir fayda görmezsiniz” ve boşa giden sadece “paranız ve zamanınız” olur. Diğer ihtimalle, karaciğer ve böbreklerinizi etkileyerek vücudunuzda bazı parametrelerin değişmesine sebep olabilir.

Dr. Mustafa Kalkan'ın kaleme aldığı Akılcı ve Bilimsel Takviye Rehberi doğru takviye kullanımını öğrendiğinizde, küçük dokunuşlarla yaşam kalitenizi nasıl artırabileceğinizi, nasıl uzun ve sağlıklı yaşayabileceğinizi ve kendi kendinizin nasıl doktoru olabileceğinizi örneklerle anlatıyor.

“Bu kitabın kendinizin doktoru olma yolculuğunda önemli bir eşik olacağına inanıyorum. Sizden sonra, menopoz dönemindeki annenize, sigara içen babanıza, sık sık hastalanan eşinize, spor yapan ve internetten duyduğu her takviyeyi kullanan oğlunuza, sürekli migreni tuttuğu için kullanmadığı ilaç kalmayan kızınıza da okutmayı ihmal etmeyin...”

Kapat