Sepetim (0) Toplam: 0,00
Yeni
İçgörü : Neden Düşündüğümüz Kadar Öz-Farkındalık Sahibi Değiliz - 2022

#smrgKİTABEVİİçgörü : Neden Düşündüğümüz Kadar Öz-Farkındalık Sahibi Değiliz - 2022

İndirimli Fiyat : 90,00
Taksitli fiyat : 9 x 11,00
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199204904
591213
İçgörü : Neden Düşündüğümüz Kadar Öz-Farkındalık Sahibi Değiliz -        2022
İçgörü : Neden Düşündüğümüz Kadar Öz-Farkındalık Sahibi Değiliz - 2022 #smrgKİTABEVİ
Sola Unitas Yayınları
90.00
“Öz-farkındalık bir yolculuktur ve içgörüler bu yolculukta ‘A-ha!' dediğimiz anlardır. Bu anlar, öz-farkındalık yolunda ilerlemenin yakıtıdır. Bu anlar sayesinde yolculuğumuzu bir üst seviyeye çıkarırız; öz-farkındalık olmadan aynı sorunları sıklıkla yaşamaya devam ederiz.”

Çoğu kişi kendini oldukça iyi tanıdığını düşünür. Peki ya kendinizi biraz daha iyi tanıyabilseydiniz ve bu küçük gelişimin işinize ve hayatınıza büyük bir getirisi olsaydı?

Araştırmalar öz-farkındalığın -kim olduğumuzu ve başkalarının bizi nasıl gördüğünü bilmenin- yüksek performans, akıllı kararlar ve kalıcı ilişkilerin temeli olduğunu gösteriyor. Fakat küçük bir sorunumuz var: Çoğu kişi kendini tam olarak tanımıyor.

Neyse ki örgütsel psikolog Tasha Eurich, öz-farkındalığın şaşırtıcı biçimde geliştirilebilir bir beceri olduğunu ortaya koyuyor. Yüzlerce çalışmayı, Fortune'da da yer alan kendi araştırmasıyla birleştiren Eurich, kendimizi daha iyi anlamak için aslında neye ihtiyacımız olduğunu ve başkalarının aslında nasıl bir izlenim bıraktığımıza dair gerçeği söylemesini sağlayabilmenin yolunu gösteriyor.

İçgörü, öz-farkındalık konusunda çarpıcı ilerlemeler kaydetmiş kişilerin hikâyeleri yardımıyla, sizin de ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak şaşırtıcı sırlar, teknikler ve stratejiler sunuyor. Öz-farkındalığı kendinizden emin ve başarılı olmak için nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.

Kapat