Sepetim (0) Toplam: 0,00
İşleyen Mekân = Working Space

#smrgKİTABEVİİşleyen Mekân = Working Space -

İndirimli Fiyat : 30,00
Taksitli fiyat : 9 x 3,67
1199140714
526894
İşleyen Mekân = Working Space -
İşleyen Mekân = Working Space - #smrgKİTABEVİ
30.00
Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi'ndeki öğrencilerin 2006 - 2007 Öğrenci Projeleri Sergisi'nin kitabı.

Her şey başka bir şeyin göstergesidir, her şey bellekte oluşur. Kent yaşamında o kadar eylem halindeyiz ki normalde gördüğümüz manzaraları görsel olarak başka olaylara çevirebiliriz. Aslında kollarını havaya kaldırmış balıkçılar kentte bir eylem niteliği taşıyor. Kentte olaylar ve olgular birbirine giriyor, pek de birbirinden farkı yok. Kısacası kentte görülen şeyler, balıkçılar bile, bize başka şeyleri anımsatıyor. Bu, bize hayata sosyolojik bir aralıktan bakma olanağı sağlıyor.

Everything points to of something else, everything is formed in memory. We are in so much constant activity in urban life that we can convert daily scenes into other visual events. Fishermen with raised arms can be indicating a demonstration in the city. Events and functions are interrelated in the city; they are not much different from one another. In short, things observed in the city, even the fishermen, remind us of other happenings. This gives us the opportunity to view life from a sociological perspective.

Kapat