Sepetim (0) Toplam: 0,00
Yeni
Kalıtsal Aile Travmaları : Duygu Dönüşümleri - 2022

#smrgKİTABEVİKalıtsal Aile Travmaları : Duygu Dönüşümleri - 2022

Liste Fiyatı : 55,99
Taksitli fiyat : 9 x 6,84
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199203888
590181
Kalıtsal Aile Travmaları : Duygu Dönüşümleri -        2022
Kalıtsal Aile Travmaları : Duygu Dönüşümleri - 2022 #smrgKİTABEVİ
Sola Unitas Yayınları
55.99
Aile dizimi aile ilişkilerindeki hakikatleri gösterip, aile fertleri arasında yeniden sevgi akışı sağlayan güçlü bir terapi yöntemidir. Bu yöntem bizi, yaşadığımız pek çok sorunun kökü olan aile sistemimizdeki düzensizlikten veya atalarımız adına dengeyi sağlamak için yüklendiğimiz yüklerden özgürleştirme potansiyeline sahiptir.

Bu kitap, kalıtsal aile travmalarını iyileştirebilmek için aile dizimi yönteminin neler yapabildiğini anlatıyor. Hayatımızda yaşadığımız çözümü imkânsız gibi görünen sorunların bir kısmının kaynağının atalarımızdan miras kaldığının bilmek ve görünenin arkasındaki aile hikâyesine ulaşabilmek; duyguların dönüşmesine öyle güçlü bir destek verir ki hayatı çok daha keyifle deneyimlemeye başlayabiliriz.

Bu çalışma bize köklerimizden gelen pozitif güce bağlanarak, iş hayatımızda, ikili ilişkilerimizde ve sosyal yaşantımızda daha doyumlu olmayı öğretir. Çünkü açıklanamayan ve farkındalık sağlanamayan her aktarım, ortaya çıkmak için bir sonraki nesli bekler. Sizi ve çocuklarınızı tekrar eden döngülerden çıkarmanın mümkün olduğuna bu yöntemle şahit olacaksınız.

Kapat