Sepetim (0) Toplam: 0,00
Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları - 2022

#smrgKİTABEVİBir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları - 2022

İndirimli Fiyat : 75,60
Taksitli fiyat : 9 x 9,24
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199207225
593653
Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları -        2022
Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları - 2022 #smrgKİTABEVİ
75.60
... Bir an içinde gardırobun kapağı açıldı. Odaya bir gölge, arkasından bir ikinci gölge daha atladı... Bunlar hiç söz söylemiyorlar, daha doğrusu, iş görmeyi söz söylemeye tercih ediyorlardı. Odanın içini kaplayan duman bulutunun yoğunluğundan yararlanarak birisi hizmetçi kadının diğeri de Nerime'nin üzerine atıldı... Nerime'nin artık söz söyleyecek hâli, mecali yoktu. Bütün sinirleri tambur teli gibi gerilmiş, dişleri birbirine kilitlenmişti... Hizmetçi kadına gelince, o çoktan baygın bir hâldeydi. Gölgelerden birisi Nerime'yi kolları arasına almıştı. Ötekiyse hizmetçi kadını bağlamaya çalışıyordu.

Kimliği bilinmeyen, “Alevcan” mahlasını kullanan gizemli yazardan, Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları, Türk polisiye edebiyatının neredeyse yüz yıl önce yazılmış bir örneği olarak okuyucusuna tekrar kavuşuyor.

Oğlak Yayınları, “Birçok harikuladelikler, esrarengiz vak'alar, aşk, intikam, cinayet, intihar, takip gibi heyecanlarla dolu milli roman” Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları'nı Klasik Maceraperestler dizisinde yayımlamaktan gurur duyar.

Kapat