Sepetim (0) Toplam: 0,00
Yeni
Çin ve Dünyanın Geleceği: Yeni Büyük Güç ve Ticaret Teknoloji Pandemi

#smrgKİTABEVİÇin ve Dünyanın Geleceği: Yeni Büyük Güç ve Ticaret Teknoloji Pandemi Savaşları - 2022

Liste Fiyatı : 32,20
Taksitli fiyat : 9 x 3,94
Temin süresi en geç 5 iş günüdür
1199203349
589621
Çin ve Dünyanın Geleceği: Yeni Büyük Güç ve Ticaret Teknoloji Pandemi Savaşları -        2022
Çin ve Dünyanın Geleceği: Yeni Büyük Güç ve Ticaret Teknoloji Pandemi Savaşları - 2022 #smrgKİTABEVİ
İş Bankası Kültür Yayınları
32.20
Çin ekonomisi yaklaşık on yıldır birçok dalda ABD ile birincilik için yarışıyor, kâh ilk kâh ikinci sırada yer alıyor. 80'li yıllarda ekonomisi henüz Türkiye'ye denk büyüklükte olan Çin, günümüzde dünyanın en büyük ihracatçısı, ikinci büyük ithalatçısı ve en büyük döviz rezervlerine sahip ülkesi. Bu durum dünyanın yeni büyük gücünün gezegenimizdeki herkesin yaşamına bir şekilde değen etki alanını genişletirken, bu dev ülkenin dünyadaki potansiyel ağırlığını da sürekli artırıyor.

Dünyanın geleceğini Çin'i hesaba katmadan konuşmak artık olanaksız.

Çin üzerine yaptığı uzun soluklu araştırmalar ve çalışmalarla tanınan Fatih Oktay, Çin. Ekonomi ve Politika'nın ardından kaleme aldığı bu yeni kitapta, önceki hacimli çalışmasını daha kolay okunabilecek bir boyutta özetlerken, Çin'de başlayıp tüm dünyaya yayılan Covid-19 pandemisini ve Trump sonrası dönemi kapsayan yeni başlıklarla da güncelliyor.

Çin ve Dünyanın Geleceği, yeni büyük gücün yükselişinin ardındaki tarihsel, siyasal ve ekonomik süreçleri herkesin anlayabileceği bir şekilde gözler önüne sererken, ticaret, teknoloji ve pandemi savaşlarını da mercek altına alıyor.

Kapat